Aktualności

blog image

Zimowe rabaty

blog image

Warsztaty dla dzieci

blog image

Gadżety za ankiety

blog image

Zapakuj prezent

blog image

List do Świętego Mikołaja

blog image

Ratujemy Zwierzaki

blog image

Black Friday

blog image

13 urodziny Marino

13 urodziny Marino

blog image

To już dziś !

Kochani, to już dziś‼️ Zapraszamy na zakupy w każdym sklepie !

blog image

Dzień Dziadka

Kochani Dziadkowie, życzymy wam dużo zdrowia oraz pociechy z wnuków.

blog image

Dzień Babci

Kochane Babcie, w ten szczególny dzień życzymy dużo zdrowia i samych szczęśliwych dni.

blog image

Aktualna lista otwartych sklepów

Drodzy Klienci, zgodnie z decyzją Rządu od 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2021 roku wystąpią ograniczenia w dostępie do pełnej oferty naszego centrum.

blog image

Aktualna lista otwartych sklepów

W związku z opublikowanym 6 listopada 2020 roku rozporządzeniem Rady Ministrów, informujemy, że od soboty 7 listopada do niedzieli 29 listopada obowiązują ograniczenia handlu detalicznego w CH MARINO. Zakaz ten nie dotyczy: sklepów spożywczych, aptek i salonów optycznych, sklepów z kosmetykami, artykułami toaletowymi oraz środkami czystości, sklepów z książkami i prasą, sklepów remontowo-budowlanych, sklepów zoologicznych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, punktów medycznych, salonów telekomunikacyjnych, banków, punktów pralniczych, ślusarskich i szewskich, a także logistycznych (wydawanie i odbieranie przesyłek). Wyspy handlowe są nieczynne. Dodatkowo obowiązują limity osób w zależności od dostępnej powierzchni handlowej - w sklepach do 100m2 obowiązuję limit 1 osoby na 10m2, zaś w sklepach powyżej 100m2 limit to 1 osoba na 15m2. Informacje o maksymalnej liczbie osób w sklepach znajdują się na witrynach sklepowych. Centrum cały czas funkcjonuje z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego w standardowych godzinach otwarcia od poniedziałku do soboty od 09:00 do 21:00. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci i pracownicy czuli się bezpiecznie podczas wizyty w CH MARINO. Wdrożone są wszelkie procedury bezpieczeństwa rekomendowane przez organy państwowe. Podczas wizyty i zakupów w centrum handlowym Marino prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasad bezpieczeństwa – zakrywania nosa i ust, higieny i dezynfekcji rąk, a także zachowywania dystansu społecznego (minimum 2 metrów).

blog image

Pocztówka z wakacji

UWAGA, UWAGA KONKURS DLA DZIECI ! POCZTÓWKA Z WAKACJI ! Wybierasz się na wakacje? Zrób zdjęcie lub namaluj pocztówkę !

blog image

Wakacyjne okazje w Marino

WAKACYJNE OKAZJE W MARINO ! Jakie macie plany na wakacje ? Morze, góry, jezioro, czy jednak działka? Pamiętajcie, wszystkie potrzebne rzeczy na urlop znajdziecie u nas !! Szukajcie produktów w naszych sklepach !

blog image

Dzień Mamy

Kochane Mamy, w dniu Waszego święta składamy Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości każdego dnia :) Zapraszamy wszystkich na zakupy i po prezenty dla Mam do Centrum Handlowego Marino oraz po odbiór darmowych zestawów produktów ochrony osobistej, które dzisiaj rozdajemy przy wejściu do Centrum.

blog image

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zapraszamy serdecznie wszystkich na wydarzenie z okazji Dnia Babci i Dziadka już w najbliższą sobotę 18 stycznia w godzinach 12:00 - 18:00. O godzinie 13:00 wystąpi Chór Dnia Jednego. Bezpłatne badania ciśnienia, słuchu, poziomu cukru oraz porady dietetyka. Możliwość wyrobienia Wrocławskiej Karty Seniora. Wiele nagród do wygrania. Zapraszamy do Marino :)

blog image

MIKOŁAJ W MARINO !

Już w sobotę 07.12.2019 w godzinach 12:00 - 18:00 odwiedzi nas Święty Mikołaj ! Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia! W kolejną sobotę 14.12.2019 Mikołaj powróci do Marino z fabryką, w której produkuje świąteczne ozdoby. Każde dziecko będzie mogło wykonać własną ozdobę świąteczną !

blog image

PISZEMY LISTY DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Skontaktowaliśmy się ze Świętym Mikołajem, który na swoich saniach przywiózł do nas swoją skrzynkę pocztową. Prosił nas żebyśmy powiedzieli wszystkim dzieciom, ze czeka na piękne listy❤️

blog image

HALLOWEEN W MARINO

Zapraszamy na warsztaty Halloweenowe dla dzieci 26 października 2019r. w godzinach 12:00 - 18:00.

blog image

Urodziny Marino

W sobotę obchodzimy kolejne urodziny CH Marino‼️

blog image

Konkurs

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 8 lat na konkurs plastyczny pt. "Moje wymarzone wakacje". Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone. Głosować będą mogli wszyscy klienci Marino. Szczegółowy regulamin po kliknięciu CZYTAJ WIĘCEJ. Serdecznie zapraszamy do zabawy

blog image

ACTION

Dzisiaj mieliśmy przyjemność otworzyć kolejny nowy sklep na przebudowywanej powierzchni Centrum Handlowego MARINO. Sklep ACTION to szybko rozwijający się, międzynarodowy dyskont niespożywczy. Sklepy tej marki można znaleźć w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i od niedawna również w Polsce. W Centrum Handlowym MARINO to 30 sklep.

blog image

Otwarcie Biedronki PREMIUM

Już jutro wielkie otwarcie nowego sklepu spożywczego w naszym centrum.rn

blog image

Dzień dziecka w Marino

UWAGA! UWAGA! Ogłoszenie niezwykle ważne dla dzieci i ich rodziców

blog image

Twoja karykatura

blog image

Fotobudka w Marino

Fotobudka w Centrum Handlowym Marino. Przedłużamy Walentynki do 16.02.

blog image

Warsztaty świąteczne

Dnia 15.12.2018r w godz. od 12:00 - 18:00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na warsztaty świąteczne.

blog image

Mikołaj w Marino

Dnia 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na wspaniałą zabawę i spotkanie z Mikołajem!

Mikołaj odwiedzi nas w godz. 14:00 – 20:00.

blog image

Zabawa Halloween!

Zapraszamy do wspólnej zabawy w sobotę,
27 października, w godzinach 12.00-18.00.

W programie halloweenowe warsztaty dla dzieci, gry oraz malowanie buziek.

blog image

Do wygrania samochód VOLKSWAGEN UP!

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest samochód VOLKSWAGEN UP!

blog image

10 urodziny Marino

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do aktywnego udziału w evencie z okazji 10 urodzin Marino. 6 października (sobota) w godzinach 12:00 - 19:00.

blog image

Tydzień Szalonych Zakupów

Zrób zakupy w dniach 09.04 - 14.04 i odbierz 50 zł na kolejne zakupy.

blog image

Walentynka na walentynki

Wyślij piękną walentynkę swojej drugiej połówce.

blog image

Pączki na Tłusty czwartek

Rozdajemy pączki zupełnie za darmo

blog image

Rozdajemy piękne choinki

Wydaj 300 zł w dniach 16-24.12 i odbierz piękne świąteczne drzewko

blog image

Warsztaty świąteczne

Już w weekend 16-17.12 będziemy wspólnie robić dekoracje świąteczne i pakować wasze prezenty

blog image

List do Św. Mikołaja

Napisz list do Św. Mikołaja. Marino chce spełnić dziecięce życzenia

Zapraszamy do naszej zabawy w której mamy aż 201 nagród do rozdania. Wystarczy napisać napiękniejszą kartkę do Św. Mikołaja i opisać swoje dobre uczynki....

Ps. Pisząc kartkę do Św. Mikołaja koniecznie wpiszcie do siebie adres i numer telefonu, żeby Mikołaj mógł dostarczyć nagrodę. Wpisujcie co chcielibyście dostać, najpiękniejszą kartkę nagrodzimy i sprezentujemy wymarzony prezent.

blog image

Mikołaj w Marino

Już 6 grudnia zapraszamy Was na spotkanie ze Św. Mikołajem. Mikołaj odwiedzi nas w godzinach 16:00-20:00, w tym czasie każde grzeczne dziecko będzie mogło poprosić go o wymarzony prezent pod choinkę.

blog image

9 Urodziny Marino

MEGA RABATY i wspaniałe nagrody i Mistrz Polski w przygotowywaniu deserów - to wszystko już 14 października z okazji 9 urodzin.

blog image

Darmowe zdjęcia dla dzieci

2 września zapraszamy do Marino na darmowe zdjęcia dla dzieci

blog image

Turniej gier

2 września - wielki turniej gier planszowych, gdzie nagrodą główną będzie PS4

blog image

Osłony samochodowe dla każdego

Upały nie dają spokoju. Pogody nie zmienimy, ale mamy coś co uchroni Cię przed słońcem w samochodzie. Mamy 250 osłon przeciwsłonecznych do rozdania.

blog image

Wejdź do Marino po nagrody gwarantowane

Zapraszamy Was do naszej nowej zabawy.

blog image

Wielkie wyzwanie rowerowe

Zapraszamy na WIELKIE WYZWANIE ROWEROWE do CH Marino!

blog image

Wygraj rower

Zapraszamy do udziału w konkursie w którym możecie wygrać wspaniałe rowery od Bikes Bazaar.

blog image

Piknik rowerowy w Marino

Rowerzyści Wrocławia i okolic! Zapraszamy na Wielki Piknik Rowerowy!

blog image

OSTEOBUS w Marino

Tylko u nas darmowa badania w kierunku diagnostyki układu kostnego

blog image

Dbamy o wszystkie mamy

Zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje z zakresu zdrowia do CH Marino w dniu 26.05 w godzinach 12:00 - 18:00

blog image

Dzień mamy

Wyślij za darmo kartkę do swojej mamy

blog image

Tydzień szalonych zakupów

Zapraszamy do Marino na tydzień szalonych zakupów. Wystarczy zrobić zakupy w sklepach odzieżowych biorących udział w akcji. Najwyższe paragony otrzymają bon o wartości 50 zł na dodatkowe zakupy do tego samego sklepu. Regulamin akcji dostępny na stronie www.centrum-marino.com i facebooku

blog image

Do zoo z Marino

Szanowni Państwo, już dzisiaj zapraszamy Was do wspólnej zabawy, w której nagrodą główną będą roczne karty do ZOO Wrocław dla całej rodziny. W dniach 21.03 - 26.03 wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie Centrum Handlowe Marino na kwotę minimum 20 zł i zamienić na formularz konkursowy. Im więcej zakupów zrobicie tym większe szanse na wygraną, bo wygrywają osoby z największą liczbą paragonów. Nie ważna kwota zakupów - ważna ilość paragonów. Cała rodziny będą otrzymywać roczne karty, a jak kart zabraknie to mamy nagrody pocieszenia m.in. bony podarunkowe do Pracownia Fryzjerska MM lub vouchery do Wesoła Gabeczka Auto Myjnia Reczna. Szczegóły w regulaminie. Serdecznie zapraszamy do zabawy

blog image

PEPCO powiększa swoją powierzchnię

PEPCO jest w Marino od początku 2011 roku, teraz postanowili się powiększyć i tym samym zwiększą ofertę sprzedażową dla naszych klientów.

blog image

Rozlicz PIT za zakupy w Marino

Zapraszamy Państwa do skorzystania z darmowego rozliczania PITów. Już w najbliższy weekend w Centrum Handlowym Marino na I piętrze Szok Szybka Obsługa Księgowa Sp z oo pomoże Wam w rozliczeniach. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, okazać paragon i rozliczyć PIT

blog image

Walentynki w Marino

Mamy coś dla Was na Walentynki. Pierwsze 100 par otrzyma od nas zaproszenia do kawiarni na pyszną kawę lub deser. Bawisz się z nami?
Poznaj szczegóły w regulaminie i odwiedź Centrum Handlowe Marino

blog image

Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy na Dzień Babci i Dziadka do Marino. Tylko 20.01.2017 w Centrum Handlowym Marino możecie skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych, podologicznych, kosmetycznych, rehabilitacyjnych, fizjoterapetycznych, NFZ i ZUS, oraz skorzystać z darmowych badań: pomiar cukru, ciśnienia krwi, badania optometryczne pod kątem zaćmy, sprawdzanie aparatów słuchowych, analiza składu ciała.

blog image

6 stycznia

Szanowni Klienci, informujemy, że jutro, 6 stycznia, Centrum Handlowe Marino jest nieczynne (Tesco też). Działa za to Fitness Acadamy w godzinach 8.00 do 20.00. Zapraszamy!

blog image

Rozdajemy choinki

17 i 18 grudnia rozdajemy choinki!
W ten weekend zrób zakupy na kwotę 100 zł *(z wyłączeniem TESCO) w CH Marino i odbierz choinkę!

blog image

Pomóżmy ptakom przetrwać zimę!

Zima to najgorszy okres w życiu dzikich ptaków. Bez pomocy człowieka wiele z nich nie doczeka wiosny. Zachęcamy wszystkich do udziału w Akcji Dokarmiania Zimą Ptaków, którą Kakadu przeprowadza we współpracy z miejskim przedszkolami.

blog image

Nowy sklep w Marino

Od stycznia sklep RED obuwie przenosi się na 1 piętro.

blog image

Mikołaj w CH Marino

10 grudnia do CH Marino przyjedzie Mikołaj razem ze Śnieżynką i Pomocnikiem!

blog image

Świąteczne wydanie gazetki Marino

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazetki Marino!

blog image

Gazetka Marino

Zapraszamy do oglądania najnowszego wydania naszej gazetki! W środku najnowsze trendy modowe dla niej i dla niego, nowe sklepy w Marino oraz wiele innych niespodzianek! Gazetka dostępna jest w sklepach oraz w kawiarni owocowy Raj.

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.