Aktualności

10 urodziny Marino

post image

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do aktywnego udziału w evencie z okazji 10 urodzin Marino. 6 października (sobota) w godzinach 12:00 - 19:00 zapraszamy do Centrum Handlowego Marino na wspólną zabawę.

Podczas urodzin, zaprosimy Państwa  do wzięcia udziału w konkursie prosprzedażowym „Szczęśliwa kula”, w którym  będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

REGULAMIN KONKURSU Pro-sprzedażowego „Szczęśliwa kula” REGULAMIN KONKURSU Pro-sprzedażowego „Szczęśliwa kula” REGULAMIN KONKURSU Pro-sprzedażowego „Szczęśliwa kula”

Wszystkich dorosłych i dzieci zachęcamy do skorzystania  ze stanowiska VR gdzie będzie  można  przeżyć niesamowitą przygodę w wirtualnej rzeczywistości, a dla najmłodszych przygotowaliśmy placyk animacyjny pełen zabaw i poczęstunku. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.