Aktualności

9 Urodziny Marino

post image

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 9 urodzin Marino. 14 października (sobota) w godzinach 12:00 - 18:00 zapraszamy do Centrum Handlowego Marino na wspólną zabawę. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, w których możecie wygrać bony podarunkowe do naszych sklepów. Tego dnia również MEGA RABATY - więc wspaniała okazja na zakupy i wymianę jesiennej garderoby. Weź udział w zabawie o nagrody główne - elektryczne deskorolki. Wystarczy, że przejedziesz się na niej w jak najkrótszym czasie i jest Twoja. Na finał przygotowalismy przepyszne desery wykonane przez Arkadiusza Kruszika. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.