Aktualności

Apetyczna promocja w Bacówce

post image

Luty to miesiąc kiedy świętują zakochani stąd przygotowaliśmy promocję pełną słodyczy. Zestaw prezentowy wypełniony smakołykami z pewnością rozczuli niejedno serce. Ci którzy szukają jedynie słodkiego akcentu w Bacówce znajdą swoją wisienkę na… półce i to oblaną deserową czekoladą.

Dla równowagi mamy też coś dla tych, którzy cukru unikają. Wyborna Szynka szlachetna, przygotowywana ze 120 g mięsa na 100 g gotowego wyrobu, bez dodatku cukru, za to doskonale doprawiona, tylko w lutym w okazyjnej cenie.

Oferta ważna 1-29.02.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Cena promocyjna zestawu prezentowego obejmuje wyłącznie zakup zestawu prezentowego, nie dotyczy zakupu poszczególnych produktów.

Przejdź do sklepu - Bacówka

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.