Aktualności

H&M

post image

Zrób zakupy na dziale dziecięcym H&M od 22 sierpnia do 6 września i otrzymaj 20% rabatu*!

Wydrukuj ten kupon lub pokaż go na telefonie lub tablecie w trakcie robienia zakupów. Dowiedz się więcej na: http://bit.ly/1K2oXTD

*Rabat udzielany jest przy kasie. Nie dokonujemy korekt poprzednich zakupów. Zwroty artykułów zakupionych przy użyciu kuponu będą dokonywane tylko na tzw. kartę wydawaną przy zwrocie towaru. Niniejszy kupon nie może zostać wykorzystany na zakup kart upominkowych H&M. Kupon jest ważny w stacjonarnych sklepach H&M w Polsce od 22 sierpnia do 6 września 2015 r. Regulamin promocji jest dostępny w sklepach w czasie jej obowiązywania. Oferta nie dotyczy sklepu online.

 

Przejdź do sklepu - H&M

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.