Aktualności

LTE bez limitu!

post image

Nie czekaj! Wybierz już dziś  Internet domowy LTE z opcją bez limitu danych od Cyfrowego Polsatu, już od  25 zł/mies. z rabatem smartDOM!   

Usługa LTE bez limitu danych i Eliminacje do UEFA EURO 2016TM w cenie!

Nie czekaj, przyjdź do wspólnego Punktu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa  już dziś i kup zestaw domowego Internetu LTE.

LTE bez limitu danych dostępne po wykorzystaniu pakietu, tylko w zasięgu LTE, przy ograniczonej prędkości do 2 Mb/s. Rzeczywista prędkość transmisji zależy od czynników zewnętrznych,m.in. wykorzystywanej technologii, specyfikacji technicznej sprzętu, zasięgu sieci operatora, obciążenia stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału oraz warunków atmosferycznych.

Promocja dostępna od 19.05.2015 r. do 3.08.2015 r. z możliwością przedłużenia. Szczegóły w Regulaminie programu smartDOM 2 i na www.cyfrowypolsat.pl oraz w Regulaminie Promocji „Internet Domowy w letniej promocji” dostępnym na www.cyfrowypolsat.pl i u Sprzedawców.

Przejdź do sklepu - Plus

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.