Aktualności

Majowa promocja w Bacówce

post image

Mięso drobiowe jest niezwykle delikatne w smaku. Odpowiednio upieczone będzie soczyste i apetyczne. W majowej promocji polecamy pierś lub roladę z kurczaka - dobrze doprawione, pieczone, bez zbędnych dodatków ani konserwantów. Proste i pyszne.

Maj to także miesiąc kiedy swoje święto obchodzą wszystkie mamy, z tego względu w naszej promocji nie mogło zabraknąć słodkiego upominku. Zapraszamy na zakupy!

Promocja ważna 2-31.05.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta nie łączy się  z innymi promocjami. Cena promocyjna zestawu prezentowego obejmuje wyłącznie zakup zestawu, nie dotyczy zakupu poszczególnych produktów.

Przejdź do sklepu - Bacówka

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.