Aktualności

Marcowa promocja w Bacówce

post image

Przedwiośnie to czas, gdy przyda się odrobina słodyczy. Kapryśną pogodę i oczekiwanie na ładniejsze dni z pewnością osłodzi tabliczka znakomitej, ręcznie robionej czekolady z truskawkami i jagodami. Sprawdzi się ona także jako miły upominek z okazji Dnia Kobiet. Specjalnie na tę okazję w sklepie Bacówki czeka również zestaw prezentowy pełen smakołyków.

Rozkosz dla podniebienia zapewnią nie tylko słodkości. Polecamy wyborne połączenie aromatycznego pasztetu z cebulą karmelizowaną. Czerwona cebula karmelizowana na bazie cukru trzcinowego oraz miodu z dodatkiem oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia stanowi wyśmienity dodatek o wyrazistym smaku, który doskonale podkreśla smak i aromat serwowanych potraw.

Oferta ważna 2-31.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Cena promocyjna zestawu prezentowego obejmuje wyłącznie zakup zestawu prezentowego, nie dotyczy zakupu poszczególnych produktów.

Przejdź do sklepu - Bacówka

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.