Aktualności

Nowa gazetka Takko

post image

W Takko Fashion mamy świeżutką,nową ofertę prospektową ważną od 11.04.2019 do 17.04.2019! Widać już w niej wiele atrakcyjnych propozycji na lato i wakacje. A zatem przewiene sukienki, wycięcia, odkryte ramiona, spodnie palazzo a może szorty? Dla naszych pociech ulubione motywy świnki Peppy, Psiego Patrolu, odwracanych cekinów albo Smiley. Tak jak poprzednio dla osób, które pobrały w sklepie gazetkę i ją przyniosą, dodatkowa korzyść. Także abonenci naszego newslettera powinni sprawdzić, czy dostali gazetkę na maila- to się opłaci! Pamiętajcie, że 14.04 jest niedzielą handlową i nasze sklepy są otwarte. Zawsze w dobrym stylu? Zawsze Takko! Serdecznie zapraszamy do sklepu Takko w naszej galerii/centrum handlowym!

Przejdź do sklepu - Takko Fashion

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.