Aktualności

Odetchnij ze smakiem

post image

Piękna pogoda, a przede wszystkim długi weekend majowy tradycyjnie rozpoczyna sezon grillowy. Tym razem jednak z uroków przyrody i wolnego czasu musimy korzystać rozsądnie. Doceńmy małe przyjemności jak spacer na świeżym powietrzu czy piknik z najbliższymi.

Na grilla czy piknik w rodzinnym gronie niezmiennie polecamy znakomite mięsa, kiełbasy oraz dodatki z oferty Bacówki. Apetyczne kiełbaski, doskonale doprawione mięsa, keczupy z pachnących, dojrzałych pomidorów, a także pyszne soki tłoczone z polskich owoców i warzyw – oferta pełna smaku czeka w sklepie Bacówka Towary Tradycyjne.  Zapraszamy!

Przejdź do sklepu - Bacówka

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.