Aktualności

Wypróbuj kanał History HD

post image

ALONE: PRZETRWAĆ NAJDŁUŻEJ

Nowa seria kanału HISTORY „Alone: przetrwać najdłużej” to najśmielszy survivalowy eksperyment w historii telewizji
 
10 mężczyzn pozostawionych samym sobie w dziczy wyspy – bez operatorów kamery, bez ekipy i producentów 
 
Miejsce: wyspa Vancouver, Kanada
Czas: nieokreślony
Cel: przetrwanie najdłużej
Nagroda: 500 000 dolarów
 
Uczestnicy eksperymentu wyposażeni w podręczne kamery zostają umieszczeni w różnych częściach wyspy, odizolowanych od siebie. Jedyną szansą nawiązania kontaktu z drugim czlowiekiem jest decyzja o opuszczeniu programu. Mężczyźni mają wpływ wyłącznie na wybór ekwipunku, jaki znajduje się w ich plecakach – aby przetrwać, musi im wystarczyć ich zawartość.
 
Stawiają czoła bezlitosej i surowej dziczy – polują, budują schronienia oraz odpierają ataki drapieżników takich jak niedźwiedzie czy wilki. Zapuszczając się coraz głebiej w nieznane terytoria, zmierzą się z całkowitym odizolowaniem i wynikającym z niego obciążeniem psychicznym – dokumentując jednocześnie wszystkie doświadczenia kamerą video.
 
Ten, który przetrwa na wyspie najdłużej, zgarnie pół miliona dolarów.
 
 „Alone: przetrwać najdłużej” to test męskiej woli przeżycia i odporności psychicznej

Przejdź do sklepu - NC+

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.