Fioletowa Sowa

Fioletowa Sowa

Fioletowa Sowa to magiczne miejsce ukryte pod skrzydłami radosnej sówki, gdzie małe i duże pociechy mogą spędzić czas na wspaniałej i przede wszystkim bezpiecznej zabawie. Miejsce stworzone z myślą o dzieciach dla dzieci, ale także dla dorosłych, by Ci mogli napić się aromatycznej kawy, wyskoczyć na szybkie zakupy, czy dać ponieść się skrzydłom wyobraźni i bawić razem z najmłodszymi. Mądra sowa otwiera wrota do nawiązywania nowych znajomości, przełamywania własnych małych barier, zachęca do aktywności i oferuje miejsce na kreatywne spędzenie czasu.

Sówka pomyślała o najmniejszych - na nich czeka Strefa Malucha z basenem pełnym kolorowych kulek oraz z zabawkami rodem ze snów i marzeń. Wszystkie dzielne dziewczynki i nieustraszonych chłopców zapraszamy do wielkiego Małpiego Gaju ze zjeżdżalniami, tajemniczą i kolorową tubą, ścianami do wspinaczki obudowanymi w wygodne i bezpieczne poduchy, na karuzelę czy na partię Cymbergaja!

W ten najważniejszy dla każdego malucha dzień w roku Sowa zaprasza do Urodzinowego Zakątka, gdzie całe ferajny będą mogły świętować urodziny przyjaciół. Kolorowe sztućce, kubki, talerzyki niewątpliwie umilą czas zabawy i uciechy.

„Małych podróżników przywita fioletowa recepcja, gdzie dostaną klucze do szafkowej twierdzy, aby tam ukryć cenne skarby na czas pobytu. Radosna szosa powiedzie dalej do Małpiego Gaju, bądź w razie potrzeb do Strefy Malucha. Uwaga! Po drodze można przez nieuwagę zboczyć do Urodzinowego Zakątka, gdzie ferajny przyjaciół będą świętować urodziny i inne ważne wydarzenia.”

Kontakt
tel. 536 323 383

Kategoria