Owocowy Raj

Owocowy Raj
OTWARCIE KAWIARNI

OTWARCIE KAWIARNI

Kawiarnia Owocowy Raj otwiera się po remoncie i serdecznie zaprasza wszystkich na darmową degustację lodów w godz 15-17. Oprócz lodów znajdziecie u nich wiele pyszności: chrupiące gofry, ciasta, zdrowe soki, koktajle i wiele więcej. Koniecznie musicie ich odwiedzić. Zapraszamy :)

Owocowy Raj

Zapraszamy do lodziarni OWOCOWY RAJ!

Dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i witalność mamy wysoko witaminowe soki, które robimy z najlepszej jakości owoców oraz naturalne koktajle na bazie jogurtu; Dla głodnych przygotujemy smaczne naleśniki i gofry ♥, które wypiekamy na miejscu, a dla łasuchów podamy desery, które przygotowujemy na bazie lodów amerykańskich, włoskich jak i gałkowych (Nestle).

Kontakt
Telefon: 505-470-177

Kategoria

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.