Owocowy Raj Cafe

Owocowy Raj Cafe
Lodowa Uczta !

Lodowa Uczta !

Wszystkie dzieci, zarówno małe jak i duże zapraszamy dzisiaj do kawiarni Owocowy Raj na lodową ucztę! Z okazji Waszego święta przy zakupie dwóch gałek lodów trzecią dostaniecie w prezencie! Do zobaczenia!

Owocowy Raj Cafe

Zapraszamy do kawiarni OWOCOWY RAJ!

Kawa w naszej kawiarni parzona jest z wyoskogatunkowej kawy premium marki ILLY. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz możliwości jej podania - od intensywnego w smaku espresso aż do delikatnego latte.

Dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i witalność mamy wysoko witaminowe soki, które robimy z najlepszej jakości owoców, naturalne koktajle na bazie jogurtu; Dla głodnych przygotujemy smaczne naleśniki i gofry, które wypiekamy na miejscu, a dla łasuchów podamy desery, które przygotowujemy na bazie lodów amerykańskich, włoskich jak i gałkowych (Nestle).

Usiądź przy stoliku na wygodnej kanapie lub fotelu i delektuj się naszymi pysznościami!

Kontakt
Telefon: 505-470-177

Kategoria

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.