Piekarnia Jul-Ka

Piekarnia Jul-Ka

Piekarnia Jul-ka powstała w 1991 roku i ma siedzibę w miejscowości Kryniczno – 12 km od centrum Wrocławia. Piekarnia osiągnęła znaczną pozycję w branży piekarniczej i wskazuje stałą tendencję rozwojową pod względem wielkości asortymentu oraz ilości sprzedawanego towaru.

Na wysoką jakość produkcji wpływa zastosowanie nowoczesnej technologii, przestrzeganie higieny produkcji oraz zawodowe kwalifikacje załogi. Bogata i urozmaicona oferta pozwala na pozyskiwanie odbiorców z terenu Wrocławia i okolic.

Nasze wyroby produkowane są na bazie sprawdzonych, tradycyjnych receptur. W ofercie posiadamy szeroką gamę pieczywa począwszy od chlebów zwykłych poprzez różnorodne chleby pełnoziarniste, smakowe, bogate w błonnik, witaminy i składniki mineralne, a także szeroki asortyment bułek i wyrobów cukierniczych. W ciągu wielu lat działalności, poznając potrzeby i wymagania naszych klientów, zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń. I dlatego najważniejsze jest dla nas, by wysoka, jakość produktów, ich walory smakowe i odżywcze w pełni zadowoliły naszych odbiorców. 

Kategoria

Link: